خدمات ما

شرکت مهندسي سما رايانه افتخار دارد که از سال 1384 تا کنون با جذب و بهره گيري از دانش مهندسين مجرب و متخصص اقدام به توليد سيستم هاي نرم افزاري يکپارچه نموده و همواره سعي بر آن دارد تا با استفاده از دانش روز و فن آورري هاي جديد ، نرم افزار هاي خود را به بازار عرضه نمايد . در اين ميان با توجه به شناسايي نياز های مراکز درمانی شامل مراکز تصویر برداری پزشکی ،مراکز پزشکی هسته ای ،مطب پزشکان محترم و مراکز درمان سرپایی اقدام به طراحی و تولید نرم افزار جامع درمانی سما طب نموده است .

نرم افزار درمانی سما طب

نرم افزار درمانی شرکت سما رایانه قابل استفاده در مراکز تصویر برداری ،پزشکی هسته ای و مطب پرشکان محترم میباشد در ذیل بصورت خلاصه به قابلیت های سیستم اشاره میگردد

امکانات نرم افرار جامع درمان سما طب

تشکیل پرونده سلامت بیمـار
پذیرش بیمـار
استعلام آنلاین وضعیت بیمه مراجعه کنندگان از طریق نرم افزار
فرم ثبت اطلاعات بیمار
صندوق
بیمه گری
جوابدهی
تعرفه گذاری
سامانه پیامکی
محاسبه پرکیس
گزارشات مدیریتی
نوبت دهی

نرم افزار های اداری

سیستم خزانه داری

مفهوم لغوی خزانه به جایی که اموال و نقود را در آن نگهداری می شود اطلاق می گردد. مالیه عمومی، خزانه را با عنوان، صندوق و سازمان هماهنگ کننده دخل و خرج، تعریف کرده .

حسابداری

یک نرم افزار حسابداری قلب بخش مالی یک کسب و کار و سازمان محسوب می‌شود. بنابراین ضروری است برای کسب و کار و سازمان خود نرم افزار حسابداری را برگزینید.

انبار

نرم افزار انبار به عنوان کنترل کننده کلیه تبادلات کالایی در سیستم های یکپارچه به خصوص در شرکت هایی با فعالیت های تولیدی وبازرگانی مطرح بوده و نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

فروش

با توجه به پیشرفت نحوه مبادلات و خرید وفروش کالاها در جامعه امروز و ضرورت در دسترس بودن مدارک تمامی مبادلات انجام گرفته نیاز به دارا بودن یک سیستم جامع است

طراحی و ساخت سایت های تخصصی

شرکت سما رایانه در قالب تکنولوژی های به روز و فن آوری های نوین اقدام به طراحی سایت های تخصصی و حرفه ای برای مراکز و موسسات تجاری و تولیدی مینماید .

حقوق و دستمزد

سیستم حقوق و دستمزد ما بصورت کاملا پارامتریک می باشد بطوریکه می توان برای هر نوع از اقلام حقوق شرایط و تنظیمات خاص را اعمال و محاسبات حقوق را هوشمندانه انجام می دهد